Cikkek, érdekességek

Álláshirdetés – építőipari anyagmozgató sofőr (Kecskemét)

Itt a lehetőség, hogy csatlakozz a Hello Ház Kft.-hez, ahol megbecsülik és értékelik a munkádat, ahol ki tudod magadból hozni a legtöbbet és sikeres lehetsz.

Rendelkezel „B” kategóriás jogosítvánnyal? Szeretsz vezetni és van is benne 2-3 éves tapasztalatod? Könnyen és gyorsan megtalálod a hangot másokkal? Esetleg pályakezdő vagy? Ha ezekre a kérdésekre IGEN a válaszod: Téged keresünk!

A Te feladataid:

A megrendelt árut pontosan szállítsd a partnereinknek, alakíts ki és tarts fenn jó kapcsolatot megrendelőinkkel, kulturált közúti közlekedéseddel képviseld cégünket

Amit Neked kínálunk:

  • Kiemelkedő jövedelmet biztosítunk (bruttó 300.000 Ft kezdő fizetés + előrelépési lehetőség).
  • Fix munkaidőt: H-P 07.00-16.00 (hétvégén nem dolgozunk!).
  • Lehetőséget, amennyiben pályakezdő vagy.

Feltételek:

  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Erkölcsi bizonyítvány

Felkeltettük érdeklődésed? Hívj minket bátran!

Üres-Farkas Antal
Tel.: +3620/414-7339
E-mail: hellohaz@hellohaz.hu

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.