Állásajánlat – Építőipari ügyintézőt keresünk!

Itt a lehetőség, hogy csatlakozz a Hello Ház Kft.-hez, ahol megbecsülik és értékelik a munkádat, ahol ki tudod magadból hozni a legtöbbet és sikeres lehetsz. Felkeltettük érdeklődésed? Írj nekünk email-t önéletrajzzal együtt! Jelentkezéseket a [email protected] email címre várjuk!

Építőipari ügyintéző – 8 órában

Amit Neked kínálunk:

– Kiemelkedő jövedelmet biztosítunk napi 8 órás munkáért
– Fix munkaidőt: H-P 09.00-17.00 (hétvégén nem dolgozunk!)
– Munkaeszközöket mi biztosítjuk

Feltételek:

– Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
– Korábbi munkaviszony igazolása
– „B” kategóriás jogosítvány
– Erkölcsi bizonyítvány
– Önálló munkavégzés
– Jó kommunikációs képesség

Feladatkör:

– Építőiparral kapcsolatos ügyintézés
– Ügyfelekkel való lapcsolattartás
– Adminisztráció

Munkavégzés helye:

– 6000 Kecskemét, Ladánybenei út (Kecskemét és Méntelek között)

Felkeltettük érdeklődésed? Írj nekünk email-t önéletrajzzal együtt!
Jelentkezéseket a [email protected] email címre várjuk!

Iratkozz fel hírlevelünkre, hogy ne maradj el a legújabb cikkeinkről

Kövess minket!

Ha pedig tetszett a cikkünk oszd meg másokkal is

Ezeket olvastad már?